Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +420 702 708 980  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Višňový džem s čokoládou a Scorpion Morugou 210 g

Višňový džem s čokoládou a Scorpion Morugou 210 g

Čo majú spoločné české šťavnaté višne s karibskými papričkami Trinidad Scorpion Moruga? Predsa náš chilli džem! Do toho sme navyše pridali kúsky kvalitnej horkej čokolády. Višňový džem s chilli je ručne vyrábaný len z poriadnej porcie starostlivo vybraných višní, ktoré boli lokálne vypestované v našom regióne. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty ani farbivá.

Zloženie Višne (65 %), cukor, citrusová šťava, horká čokoláda, pektín, Trinidad Scorpion Moruga chilli papričky.
Pálivosť
  • 3
Krajina pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 6,80 €
 
Popis

Višňový džem s čokoládou a Scorpion Morugou 210 g

Predstavte si, že ráno si sadnete k raňajkám, natriete si toast džemom a odhryznete si prvé sústo. V ústach sa vám rozplynie šťavnatá chuť višní s ľahkými tónmi horkej čokolády. A potom to začne poctivo páliť. Náš pekelne dobrý višňový džem s papričkami Trinidad Scorpion Moruga sa jednoducho stane vašou novou závislosťou.

Džemy sú ručne vyrábané zo starostlivo vybraných kvalitných kusov vyzretých višní, ktoré boli lokálne vypestované v našom regióne. V každej poháriku sa ukrýva len poriadna porcia višní, Trinidad Scorpion Moruga čili, kvalitná horká čokoláda so 75% kakaa, cukor na dosladenie, čerstvá citrusová šťava a citrusový pektín na zahustenie. To je všetko.

A pretože sa chilli všeobecne skvele párujú s čokoládou a ovocím, okrem klasického slaného a sladkého pečiva odporúčame vyskúšať náš džem do rôznych tort, koláčov, múčnikov alebo sladkostí (pokojne aj toho vianočného pečiva).

Vyrobené z vyzretého ovocia, vypestovaného v našom regióne.

Starostlivým výberom spracované len kvalitné kusy ovocia.

V ovocnom džeme je použité iba dané ovocie, kvalitná horká čokoláda, cukor na dosladenie, čerstvá citrusová šťava a citrusový pektín na zahustenie.

Neobsahuje chemické konzervanty, určené na okamžitú spotrebu. Po otvorení spotrebujte v krátkej dobe.

Vyrobené ručne. Sterilizované, bez konzervantov a farbív.

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu