Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +420 702 708 980  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Kto sme a čo robíme

O spoločnosti The ChilliDoctor

Pre niekoho je čili skrátka len ostré. Pre nás je to celý svet chutí, vôní a farieb, ktoré stoja za to ich preskúmať a ochutnať.

Spoločnosť The ChilliDoctor funguje od roku 2012.

Čili dovážame zo všetkých kútov sveta, kde ho odoberáme priamo od tamojších pestovateľov a výrobcov. Máme vysoké nároky na kvalitu našich produktov. Zakladáme si na tom, že poznáme pôvod všetkých vypestovaných papričiek aj spôsoby, akými sa spracovávajú a uchovávajú. Mnohé miesta sami navštevujeme a rozširujeme si tak, ako správny nadšenci a kvalitní dodávatelia čili produktov, potrebné know-how.

Čili produkty predávame po celý rok veľkoobchodne i maloobchodne - v nami prevádzkovanom e-shope, alebo nimi zásobujeme kamenné obchody či reštaurácie. V našej ponuke nájdete čili papričky sušené celé, drvené na vločky a granule, rozomleté ​​na prášok i nakladané, a to vo všetkých stupňoch pálivosti. Či už potrebujete dodať jemný exotický nádych čokoládovým dezertom alebo nápojom, autentickú chuť jedlám mexickej či indickej kuchyne alebo prekonať vlastné hranice odolnosti s nejpálivějšími papričkami sveta, sme na vaše budúce kulinárske zážitky pripravení.

Prečo si vybrať chilli od nás?

Exkluzívny čili papričky, ktoré inde nezoženiete. Máme najširšiu ponuku čili papričiek všetkých druhov v Slovenskej republike.

Vykupujeme kvalitné čili papričky z celého sveta

Zabezpečujeme stabilné dodávanie čili papričiek po celý rok

BRC Food Certificate

Spolupracujme priamo s overenými pestovateľmi a výrobcami

Zaručujeme kompletnú dohľadateľnosť pôvodu

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu