Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +420 702 708 980  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

No 8 Collection - darčková kolekcia chilli korenia

Novinka
Darček zadarmo
No 8 Collection - dárková kolekce chilli

Novinka tohto roka, ktorá zahreje nielen pri srdci. Kolekcia ôsmich populárnych chilli práškov vám rozprúdi krv v žilách.

Skúmavky s obľúbeným chilli práškom sme do darčekovej drevenej krabičky zoradili od tých najmiernejších až po tie najpálivejšie. Z akého konca začnete, to už necháme čisto na vás.

Cena za 1 ks s DPH: 34,90 €
Darček
Skladom Expedujeme 27.03.2023
Popis

No 8 Collection - darčková kolekcia chilli korenia

Ideálna darčeková sada korenia existuje! Do tohtoročnej novinky sme ukryli výber tých najobľúbenejších chilli práškov, ktoré prídu vhod v každej situácií. A poteší každého. Pánov aj dámy, chilli začiatočníkov aj skúsených hltačov ohňa. Máme pre to hneď osem dobrých dôvodov – jeden za každú skúmavku, ktorú naša kolekcia obsahuje.

8 dôvodov prečo darovať kolekciu chilli

- Sada je krásnym darčekom, s ktorým u milovníkov pálivého nikdy nešliapnete vedľa. Žiadné trápne chvílky ticha pri rozbaľovaní, len radosť.

- Vďaka štýlovému drevenému boxu a krásnej mašli máte vybavené aj darčekové balenie.

- Pre chilli nováčikov je skvelým ochutnávkovým sprievodcom celou Scovilleho stupnicou.

- Skúmavky s mletým práškom sú v kuchyni vždy po ruke a ponúkajú praktický spôsob dávkovánia.

- Obsahujú chilli miernej, strednej aj tej najvyššej pálivosti.

- A papričky rôznych chutí: tropické, mexické aj tie s dymovou arómou.

- Vďaka rozmanitému výberu s nimi zvládnete okoreniť všetky svoje kulinárske diela – od mexických klasík a ázijských jedál cez omáčky a polievky až po sladké dezerty.

- Sadu tiež môžete doma alebo na párty využiť ako originálnu degustačnú (a odvahu testujúcu) zábavnú hru. Komu sa podarí správne uhádnuť stupne pálivosti, a kto si trúfne aj na Carolinu Reaper?

Kolekcia obsahuje

V darčekovej kolekcii No 8 v drevenom boxe nájdete prášok z chilli papričiek: Ancho, Green Jalapeño, Chipotle, Bird's Eye, Habanero, Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga a Carolina Reaper.

 

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu