Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +421 800 232 792  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Marhuľový džem s Carolina Reaper 210 g

Marhuľový džem s Carolina Reaper 210 g

Pokud nedáte na nejpálivější chilli dopustit v jakékoliv kombinaci, meruňkový džem s papričkou Carolina Reaper je přesně pro vás. Po ránu vás spolehlivě nakopne a o vánocích nebudete chtít cukroví s ničím jiným. Meruňkový džem s chilli je ručně vyráběný pouze z pořádné porce pečlivě vybraných meruněk, které byly lokálně vypěstované v našem regionu. Neobsahuje žádné chemické konzervanty ani barviva.

 

Složení Marhule (65 %), cukor, citrusová šťava, pektín, Carolina Reaper chilli papričky.
Pálivosť
  • 3
Krajiny pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 6,80 €
Skladom Expedujeme 03.10.2022
/marhulovy-dzem-s-carolina-reaper-210-g-e243.htm
Popis

Marhuľový džem s Carolina Reaper 210 g

Ručne vyrábaný džem len z kvalitného ovocia ochutený chilli papričkami Carolina Reaper.

Ak nedáte na najštipľavejšie čili dopustiť v akejkoľvek kombinácii, marhuľový džem s papričkou Carolina Reaper je presne pre vás. Ráno vás spoľahlivo nakopne a počas Vianoc nebudete chcieť vianočné pečivo s ničím iným. Marhuľový džem s čili je ručne vyrábaný len z kvalitnej porcie starostlivo vybraných marhúľ, ktoré boli lokálne vypestované v našom regióne. Neobsahuje žiadne chemické konzervanty ani farbivá.

Tiež je pre vás ranné vstávanie peklom? Tak si ho skúste do(s)ladiť tým správnym spaľujúcim žiarom. Zaručujeme, že náš poctivý marhuľový džem so štipkou papričky Carolina Reaper vás v priebehu niekoľkých sekúnd spoľahlivo preberie a naštartuje do nového dňa.

Džemy sú ručne vyrábané zo starostlivo vybraných kvalitných kusov vyzretých marhúľ, ktoré boli lokálne vypestované v našom regióne. V každom poháriku sa ukrýva len kvalitná porcia marhúľ, Carolina Reaper čili, cukor na dosladenie, čerstvá citrusová šťava a citrusový pektín na zahustenie. To je všetko.

A pretože sa čili všeobecne skvele párujú s čokoládou a ovocím, okrem klasického slaného a sladkého pečiva odporúčame vyskúšať náš džem do rôznych tort, koláčov, múčnikov, sladkostí (pokojne aj do vianočných zákuskov). Ak vás lákajú nevšedné kombinácie, môžete pikantný marhuľový džem s Carolinou Reaper použiť aj ako omáčku ku grilovanému mäsu, alebo ako základ do marinády.

Vyrobené z vyzretého ovocia, vypestovaného v našom regióne.

Starostlivým výberom spracované len kvalitné kusy ovocia.

V ovocnom džeme použité iba dané ovocie, cukor na dosladenie, čerstvá citrusová šťava a citrusový pektín na zahustenie.

Neobsahuje chemické konzervanty, určené na okamžitú spotrebu. Po otvorení spotrebujte v krátkej dobe.

Vyrobené ručne. Sterilizované, bez konzervantov a farbív.

/product-action/increment-product-view-count?productId=243

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu