Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +421 800 232 792  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Hovädzie Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g

Hovädzie Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g

Doplňte bielkoviny a zažente chuť na niečo dobré s kvalitným sušeným hovädzím mäsom Jerky s pálivou papričkou Bird's Eye a skvelou chuťou medového BBQ. Nejlepší a príjemne pálivý spôsob, ako na cestách, v škole a práci, i kedykoľvek behom dňa doplniť energiu (a kapsaicin), podporiť sústredenosť a zahnať spánok. Chilli vás totiž nikdy nenechá na suchu!

 

Pálivosť
  • 2
Složení Hovädzie mäso, pitná voda, sójová omáčka, Worcestrová omáčka, slivky, trstinový cukor, med, sušený cesnak, cibuľa, korenie, Bird´s Eye chilli papričky.
Krajiny pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 6,50 €
/hovaedzie-jerky-honey-bbq-s-bird-s-eye-50-g-e6932.htm
Popis

Hovädzie Jerky - Honey BBQ s Bird's Eye 50 g

Ako by asi chutilo hovädzie mäso, keby kravy miesto trávy přežúvali chilli papričky? V sáčku nášho pálivého sušeného mäsa Jerky Honey BBQ nájdete odpoveď! Pridali sme do neho ostré papričky Bird's Eye, které svoj názov získali podľa toho, že sú obľúbenou pochúťkou pre vtáky (aspoň nejaké zviera vie, čo je skutočne dobré!).


Bird's Eye majú stredne silnú pálivosť bez výraznejšieho chuťového zafarbenia, a preto v našom sušenom mäse neprebijú zaujímavú chuť medu a BBQ. Dodávajú len príjemnú dávku pálivosti, ktorú zvládnu i menej skúsení milovníci chilli.


Sušené hovädzie mäso je skvelé ako zdroj rýchlej energie na cestách, v škole i v práci. Chilli naviac posilňuje sústredenosť a vďaka papričkám Bird's Eye, ktoré majú 50-100 000 na Scovilleho stupnici pálivosti, zaženie ospalosť. Ideálne pre šoférov, študentov a vsetkých chilli labužníkov s aktívnym životným štýlom. A samozrejme pre všetkých, ktorí jednoducho milujú kvalitné a poctivé sušené mäso.

/product-action/increment-product-view-count?productId=6932

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu