Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +421 800 232 792  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Hovädzie Jerky - Habanero & Limetka 50 g

Hovädzie Jerky - Habanero & Limetka 50 g

Doplňte bielkoviny a zažeňte chuť na niečo dobré s kvalitním sušeným hovädzím mäsom Jerky s papričkou Habanero a kvapkou osviežujúcich limetiek. Nejlepší a výdatne pálivý spôsob, ako na cestách, v škole a práci, ale i kedykoľvek behom dňa doplniť energiu (a kapsaicin), podporiť sústredenosť a zahnať spánok. Chilli vás totiž nikdy nenechá na suchu!
 


 

Pálivosť
  • 3
Složení Hovädzie mäso, pitná voda, sójová omáčka, Worcestrová omáčka, slivky, limetková šťava, sušený zázvor, sušený koriander, korenie, sušená cibuľa, pimentovník pravý, Habanero chilli papričky.
Krajiny pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 6,50 €
/hovaedzie-jerky-habanero-limetka-50-g-e6933.htm
Popis

Hovädzie Jerky - Habanero & Limetka 50 g

Toto hovädzie jerky vám v ústach rozohrá jedinečný orchester chutí. Kvalitné slané sušené mäso krásne doplňuje osviežujúca limetka a pálivé Habanero s tropickou ovocnou arómou. Ostrieľaní chilli labužníci si vychutnajú skvelo vyladenú strednú pálivosť, menej skúsení začiatočníci zase spaľujúcu jazdu, ktorú si budú chcieť užívať stále dookola. 


Sušené hovädzie mäso je skvelé ako zdroj rýchlej energie na cestách, v škole i v práci. Chilli naviac posilňuje sústredenosť a vďaka papričkám Habanero s pálivosťou 350 000 SHU zaženie i ospalosť. Ideálne pre šoférov, študentov i všetkých chilli labužníkov s aktívnym životným štýlom. A samozrejme tiež pre všetkých, ktorí jednoducho milujú kvalitné a poctivé sušené mäso.

/product-action/increment-product-view-count?productId=6933

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu