Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +420 702 708 980  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Hovädzie Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Hovädzie Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Doplňte bielkoviny a zažeňte chuť na niečo dobré s kvalitným sušeným hovädzím mäsom Jerky Extra Hot s vysoko pálivou papričkou Naga Bhut Jolokia. Nejlepší a nejpálivejší spôsob, ako na cestách, v škole a práci, i kedykoľvek behom dňa doplniť energiu (a kapsaicin), podporiť sústredenosť a zahnať spánok.
 


 

Zloženie Hovädzie mäso, pitná voda, sójová omáčka, Worcestrová omáčka, slivka, korenie, paprika, biele a čierne korenie, Naga Bhut Jolokia chilli papričky.
Pálivosť
  • 5
Krajina pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 6,70 €
 
Popis

Hovädzie Jerky - Extra Hot s Naga Bhut Jolokia 50 g

Bhúúút! Bhúúút! Presne tak bučia kravy, které túžia po spojení s papričkou Bhut Jolokia. Tá totiž dodává hovädziemu mäsu poriadne grády. A môžete si byť istí, že naše jerky vás nikdy nenechajú na suchu! Jednak ideálne zaženú hlad (alebo chuť na niečo hriešne dobré), ale pravdepodobne spustia tiež vodopád sĺz a potu. Aby nie, keď sme do neho pridali tieto extrémne pálivé karibské papričky, které na Scovilleho stupnici prekračujú hranicu 1 000 000 SHU.


Sušené hovädzie mäso je skvelé ako zdroj rýchlej energie na cestách, v škole i v práci. Chilli naviac posilňuje sústredenosť a vďaka papričkám Naga Bhut Jolokia, které se vyznačujú vysoko intenzívnou a dlho pretrvávajúcou pálivosťou, si môžete byť istí, že na spánok nebudete mať ani pomyslenie. Ideálne pre šoférov, študentov a všetkých chilli labužníkov s aktívnym životným štýlom. A samozrejme tiež pre všetkých, ktorí jednoducho milují kvalitné a poctivo sušené mäso.

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

100 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu