Potřebujete poradit?      5ef204cb1c60769bfb9d50bc93eaacd3.svg  +421 233 056  772  d3ec1980e56536e6a6991f4458946fcf.svg  eshop@thechillidoctor.sk

Delikatesy

Na niečo pekelne dobrého je čas vždy. Vyberte si z našej ponuky lahodných čili delikates. Či už staviate na sladké, slané, alebo dokonca tekuté pálivé lahôdky. Delikatesy nesmú chýbať medzi pohostením na žiadnej správnej párty, či oslave. Tiež ale potešia ako originálny darček pre milovníkov čili.

Červené s chilli 0,5 l

Červené s chilli 0,5 l

Táto exkluzívna šarža aromatizovaného nápoja vás rozhodne nenechá chladnými. Doslova. Rubínovo červené víno odrody Cabernet Moravia sa kvasilo so smotanovo bielymi papričkami Fatal White, ktoré mu dodávajú príjemné paprikové, ananásové a citrusové tóny. Chuť má harmonickú, s jemnou trieslovinou, plynule prechádzajúcou do ostrej čili. Skvelý darček, ktorý zahreje pri srdci všetkých milovníkov dobrého vína aj pálivých čili papričiek.

Zákaz predaja alkoholických výrobkov osobám mladším ako 18 rokov.

Pálivosť
  • 1
Krajiny pôvodu Česká Republika
Cena za 1 ks s DPH: 13,90 €
/cervene-s-chilli-0-5-l-e251.htm
Popis

Červené s chilli 0,5 l

Dať si "niečo ostrejšie" už dávno neplatí len v spojení s tvrdým alkoholom. Spojenie červeného vína a čili proste musíte ochutnať. Či už hľadáte perfektný darček pre milovníkov vína i pálivého, alebo len chcete na večierku či oslave zažiariť s netradičným pohostením.

Táto exkluzívna šarža suchého vína Cabernet Moravia má príjemnú paprikovú vôňu s cabernetovými tónmi. V chuti je cítiť jemná trieslovina, ktorá plynulo prechádza do ostrého pálenia čili.

A čo nás na tomto rubínovo červenom víne baví najviac? Že sa kvasilo s papričkami Fatal White, ktoré majú naopak smotanovo bielu farbu. Tie pochádzajú pôvodne z Južnej Afriky, dosahujú pálivosť až 350,000 SHU a v ich chuti dominujú výrazné ananásové a citrusové tóny. Takže okrem pálenia dodávajú nášmu vínu aj osviežujúci ovocný nádych.

K jedlu sa Cabernet Moravia s čili hodí všade tam, kde aj klasické červené víno. A vlastne aj kdekoľvek tam, kde nikdy neuškodí štipka pikantnosti. Odporúčame ho podávať k divine, kačici, husi, k hovädzím steakom, gulášu, klobásam, k pečenému bôčiku, rebierkam či kolenu, alebo k výraznejším plesňovým a zrelým syrom.

Objem: 0,5 L

Ročník: 2019

Obsah alergénu látok (obsahuje siričitany)

Skutočný obsah alkoholu 12% obj

/product-action/increment-product-view-count?productId=251

RÝCHLA DOPRAVA

Odosielame do 48 hod.

50 000 +

Spokojných zákazníkov

DOPRAVA ZADARMO

U objednávok nad 77 euro

BONUSOVÝ PROGRAM

Darčeky k vášmu nákupu